přihlásit
přihlásit

Zadaná adresa je neplatná

Probíhá přihlášení, budete přesměrováni...

<< zpět

Co je Proweb?

PROWEB je online systém na tvorbu webů. Jeho hlavní konkurenční výhodou je možnost ho kombinovat s vlastními PHP skripty a MySQL databází. Součástí tarifu STANDARD je plnohodnotný webhosting (C4 Hosting) s 20 GB prostorem, 100 e-mailovými schránkami a 10 MySQL databázemi. Lze tedy vytvořit web v systému PROWEB nebo klasickým programováním v PHP a MySQL. Na jedné doméně mohou být vytvořeny jak PROWEBy, tak klasické PHP weby.

V systému PROWEB lze kompletně změnit barvy, vytvořit barevné přechody, stíny, zaoblení hran, styly rámečků, textury pozadí a mnoho dalšího. Každá grafická šablona tak uživatele limituje pouze svým rozložením. I u rozložení lze ale měnit například šířku sloupce nebo zvolit, zda úzký sloupec má být vpravo nebo vlevo od obsahového.

Do systému PROWEB lze implementovat jakoukoli grafickou šablonu od grafického studia. Hlavní stránka může mít jiné rozložení / strukturu, než podstránky. Na hlavní stránce může být tedy například slideshow střídající obrázky, na podstránkách již být nemusí. Stejně tak každá podstránka může mít jiné rozložení / strukturu. Grafické studio může určit, co u vzhledu povolí zákazníkovi měnit.

PROWEB podporuje více nabídek (menu). Podporuje-li to grafická šablona, lze umístit několik horizontálních i vertikálních nebídek.

PROWEB používá pokročilé inline editace textů. Editovaný text se needituje v nově otevřeném okně, ale přímo na stránce. Co správce webu vidí při editaci, zobrazuje se naprosto identicky i po uložení.

V systému PROWEB je bezkonkurenční verzování obsahu, kdy je možné zduplikovat aktuální verzi webu, následně ji editovat a po dokončení úprav publikovat. Některé prvky webu z principu verzovány nejsou (obsah fotogalerie, fóra, blogu nebo dokumentů ke stažení), protože by mohly vznikat kolidující změny během editace nepublikované verze. Počet vytvořených verzí může být více, lze na nich experimentovat. PROWEB je centralizovaný. Probíhá neustále zdokonalování jeho funkcí a uživatelského rozhraní.

PROWEB umožňuje důležité nastavení SEO optimalizací (pro vyhledávače) jako jsou hezké URL, obsah v kódu je umístěn dle důležitosti, nadpisy a správa meta informací pro každou stránku. Do systému lze implementovat statistiky Google Analytics.

PROWEB podporuje správu uživatelů, lze konkretizovat, který uživatel může upravovat jaké obsahové prvky.

Otázky? Jsme tu, abychom vám pomohli.

222 292 555 pondělí–pátek 9.00–17.00
Provozovatel
ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
Wilsonova 579
274 01 Slaný

Telefon: +420 222 292 555
E-mail: podpora@proweb.cz
Web: https://www.proweb.cz


Fakturační údaje
ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
Wilsonova 579, 274 01 Slaný

IČO: 272 45 357
DIČ: CZ27245357
Obchodní rejstřík: vedený Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 107276
Číslo účtu: 444555410/2010 Fio banka, a.s.

Platby ze zahraničí
IBAN: CZ2420100000000444555410
Název příjemce: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
Adresa příjemce: Wilsonova 579, Slaný, 274 01, CZ
Název banky: Fio banka, a.s., Prague, Czech republic
SWIFT: FIOBCZPPXXX
Poplatky u zahraničních plateb jsou k tíži plátce, plaťte v režimu OUR.

Podporované platební karty
Kontaktní formulář